Menu

Żona, ja i reszta świata

Branżowy głos w Twoim domu

Księżyc świeci, wąpierz leci

natalia_oreiro

Droga ciotko Balbino,

Spotkałam niedawno znajomą za studiów, której zawsze najszczerzej nie znosiłam. Owa znajoma zaś rzuciła mi się na szyję całując entuzjastycznie i zaciągnęła do knajpy. Ani się obejrzałam, jak siedziałam na kanapie i słuchałam jej zwierzeń. Okazuje się że suka zmądrzała, wyszlachetniała i suką już nie jest, za to wpadła w alkoholizm. Na pożegnanie zaoferowała się, ze odda mi ostatnie majtki i nowy telefon komórkowy. Co mam o tym myśleć? Poradź, ciotko droga!

Zdezorientowana.

 

Ciotka Balbina odpowiada:

Droga Zdezorientowana,

rozłozyłam karty w Twojej sprawie na świeżym obrusie. Obok Ciebie rzeczywiście panienka o szerokich ustach, miej się na baczności bo nierzadko zapomina portfela. Tyle wyrocznia. A znajoma pani Psychodog mówi: zaprawdę, uważaj na alkoholiczki wylewne, bo sie wampirzą, energię ssą i pasożytują. Co nie znaczy że mają złe zamiary. Zaprzyjaźnij się, uczynek krześcijański spełnij, a moze i ten telefon obiecany przypadnie Ci w udziale. Z majtek jednak zrezygnuj, przechodzone niehigieniczne.

Pozdrawiam,

Ciotka Balbina

 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
 • paniparafraza

  Mam dość nietypowy problem, bardzo kocham mojego chłopaka i lubię z nim spędzać czas. Jednak podczas naszych pocałunków (które sprawiają mi dużą przyjemność) nie czuję tzw. "motylków" w brzuchu! Nie wiem czy to jest aż tak ważne i czy powinnam się tym przejmować?
  Magda, 14 lat

 • natalia_oreiro

  Miła Magdo,
  motylki i inne owady w brzuchu i gdziekolwiek indziej są niepożądane. Skoro kochasz swojego chłopaka, to nie powinnaś sobie tym zawracać swej ślicznej główki. Jeszcze zamienisz się od tego myślenia w lesbijkę i zbrzydniesz! A tego by Twój kochany nie chciał, prawda? Jeśli jednak masz silną potrzebę odczuwania sensacji żołądkowo-jelitowych, jedz częściej fasolkę i mocniej sznuruj gorsecik.
  Pozdrawiam,
  Ciotka Balbina (w gorsecie)

© Żona, ja i reszta świata
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci