Menu

Żona, ja i reszta świata

Branżowy głos w Twoim domu

Napiszę wszystko!

natalia_oreiro

 

Uwaga, szukam pracy!


A konkretnie zleceń na teksty.

Nie będę wybrzydzać, wezmę każde pisanie, które można sobie bez poczucia obciachu wpisać w CV: artykuły, porady sercowe, teksty na blogi firmowe lub portale internetowe o dowolnej tematyce (no, prawie dowolnej), listy miłosne, nekrologi, recenzje, pamflety i sonety. Chętnie zajmę się redakcją i korektą już napisanych dzieł.

Publikowałam swoje teksty na kilku portalach, nawet tych zupełnie poważnych, niniejszy blog też sporo mówi o tym na co mnie stać. W pisaniu mam wprawę, doświadczenie i nawet nieco polotu. Na życzenie podeślę CV i pochwalę się opublikowanymi artykułami.

Jeśli szukacie, drogie Czytelniczki Płci Wszelakich, autorki która napisze Wam dowolny, oryginalny i znakomitej jakości tekst albo znacie kogoś, kto twórczyni takich tekstów poszukuje - dajcie mi znać.

Mile widziane wszelkie sugestie, pomysły, światłe porady oraz wskazówki gdzie i jak szukać podobnych zleceń.

(Tylko błagam, nie linkujcie mi Oferii czy innych Zleceń z drabiny przez net)

Liczę na Wasze szerokie kontakty i wsparcie w potrzebie.

Proszę pisać na adres: natalia_oreiro@gazeta.pl o dowolnej porze dnia i nocy.

 

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • Gość: [porcelina] 94.42.188.*

  Nataliu! Sporządź biznesplan, zdobądź dotację na otworzenie działalności, wydaj kasę na stronę w internetach i zajebiste wizytówki i zostań freelancerką! jak tylko się dobrze rozreklamujesz to nie będziesz mogła się opędzić od zleceniodawców. Grunt to dobrze się wypozycjonować w Guglu.

 • natalia_oreiro

  Dobrze kombinujesz, droga koleżanko. Ale najpierw muszę zdobyć więcej doświadczenia i mieć bardziej wypasione portfolio. A potem nikt mnie nie powstrzyma :]

 • Gość *.warszawa.vectranet.pl

  też szukam :)

 • Gość: [porcelina] 94.42.188.*

  Kochana, doświadczenie to Ty masz. czego Ci potrzeba to reklama.

 • ta_rantina

  Co Ty masz za ptaszyska?
  To ja tu się dziwiłam, że w nocy mi ptactwo świergoili pod oknem, a to z Twojego bloga. Natalka, wymiatasz, jak miotła z bazaru :)

© Żona, ja i reszta świata
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci