Menu

Żona, ja i reszta świata

Branżowy głos w Twoim domu

Zemsta Królowej Lesbijek

natalia_oreiro

Nie mam zdrowia - mówi moja Żona zawsze wtedy, kiedy ktoś wygłupia się na tyle, że nie bardzo wiadomo jak zareagować. Albo kiedy odwala spektakularne maniany.

Nie mam zatem zdrowia do dłuższego przebywania w wirtualnej choćby grupie młodych lesbiąt. Już rozumiem dlaczego panie z Garniturka wchodzą na fora i inne miejsca zbiorcze młodocianych lesbijek, a potem bezlitośnie drą łacha z ich problemów w stylu "czy lesbijka może hodować szynszyle?": ładunek surrealizmu jest tam tak potężny, że naprawdę trudno się oprzeć czytaniu tych wszystkich wywodów i dywagacji na zadany temat. Podobny koloryt lokalny panuje na Tajnej Grupie Dla Dziewcząt Homoseksualnych na fb, do której zostałam ostatnio zapisana przez pewną znajomą panią. Początkowo wszystko wydawało mi się ok: panie gadają o muzyce, aparatach fotograficznych, miłości, serialach, innych paniach - banał. Wątek polityczno-społeczny, czyli to, co mnie ostatnio najbardziej ekscytuje, był zupełnie nieobecny - do czasu aż jedna z pań zadała ważkie pytanie: "czy lesbijka może mieć skrajnie prawicowe poglądy?". Autorka pytania owe poglądy posiadała i nie omieszkała zapytać pozostałych 267 pań, czy aby może i co one na to.

Tu zatchnęło mnie na dobre. Rozważałam tę kwestie przez kilka godzin, analizowałam wraz z Żoną rozmaite za i przeciw, nawet sporządziłam notatki. Ale w końcu zupełnie się zgubiłam. Przede wszystkim nie potrafiłam znaleźć odpowiedzi na pytanie: po co dziewczęciu owe skrajnie prawicowe poglądy? Na pewno chłopak owej lesbijki byłby szalenie dumny z jej poglądów, ale z drugiej strony powinna chyba z nich wyrosnąć przed ukończeniem 18 roku życia? A co, jeśli taka skrajnie prawicowa lesba pójdzie na marsz równości i przez pomyłkę zacznie tam hajlowac? Na pewno dostałaby w beret od antify - a zatem lepiej żeby takich poglądów nie miała. A przynajmniej żeby się z nimi nie obnosiła. Poza tym, jak donosi najnowszy numer "Science", skrajnie prawicowe poglądy powodują nieodwracalny uwiąd łechtaczki, co niekoniecznie jest przyjemne, a pożyteczne tym bardziej nie. Osobny temat to kwestia seksu: czy lesbijka o skrajnie prawicowych poglądach powinna podczas stosunku z kobietą myśleć tylko o narodowym socjalizmie i ideale 3k (kościół, kuchnia, kołyska)? To może być trudne dla osoby z uwiądem łechtaczki, ale czego się nie robi dla idei, prawda?

Los prawackiej lesby bywa bardzo trudny: żaden z jej ulubionych zespołów, jak Kombajn 88, nie śpiewa piosenek o miłości lesbijskie, a w brunatnych koszulach rzadko kiedy wygląda się seksownie. Smutne. W dodatku w każdej chwili można narazić się na gniew Królowej Lesbijek, która za takie wybryki jest w stanie wymierzyć bardzo surową karę, a nawet dać bana na czacie.

I jak odpowiedzieć na tak trudne pytanie? Przyznam, że dałam ciała i nie udzieliłam dziewczęciu wsparcia, bo przerósł mnie ten trudny temat. Generalnie przerosła mnie cała Tajna Grupa i ulotniłam się stamtąd z uczuciem niewymownej ulgi. Nie mam zdrowia, naprawdę.

 

 

 

Komentarze (8)

Dodaj komentarz
 • trzyczesciowygarnitur

  Och nie, dlaczego się ulotniłaś?! To kto mnie tam teraz zaprosi?

 • natalia_oreiro

  Jansy gwint, nie wpadłam na to, żeby podzielić się z Tobą dojściem do lolkontentu. A niech mnie :/

 • trzyczesciowygarnitur

  Może się jakoś tam wkręcę, ważne, że wiem, że takie miejsce istnieje:)

 • Gość: [klio] *.adsl.alicedsl.de

  No właśnie, właśnie... Ja pierwszy raz słyszę o tak interesującej grupie!
  Gdybym miała odpowiedzieć na podobne pytanie, co do poglądów politycznych lesbijki (poglądów skrajnych) chyba... też bym zwątpiła... No bo wydaje się to nielogiczne i sprzeczne, ale widocznie jakoś jest o możliwe... Musi się taka prawicowa lesbijka męczyć nieznośnie! A seks to chyba... po ślubie no nie?
  Przepraszam za ewentualną nieskładność i bełkotliwość komentarza, ale aż mnie zatkało z wrażenia!...

 • Gość: [Bi] *.play-internet.pl

  Ku byc moze przerazeniu smiem twierdzic ze to jest mozliwe i wcale nie rzadkie... Wszystko zalezy od tego na jakim etapie samopoznania jest wacpanna i w jakim towarzystwie sie obraca. Moze sie na to skladac wiele czynnikow-takze wychowanie, wyoutowanie lub jego brak... W koncu tez moze sie po prostu dziewczyna pogubila. Smutne.

 • Gość: [Gościówa] *.dynamic.gprs.plus.pl

  To w PiS nie ma lesbijek? Ciekawe...
  Tajna Grupa? Brzmi obiecująco. A noszą jakieś mundury albo choćby munduropodobne ubranka? Zawsze marzyłam o pracy w jakiejś służbie mundurowej.

 • natalia_oreiro

  @Gościówa: mundurów niet, ale większość dziewcząt ma słabość do hipsterstwa, może wato iść tym tropem.
  @Klio: seks po ślubie, ale tylko kościelnym! Oj, uwiąd widzę, uwiąd.
  @Bi: smutne, bo aż strach pomyśleć, co będzie jak się dziewczyna nie odnajdzie. Na razie możemy sobie dworowac, ale za kilka lat to przestane być zabawne. Mimo wszystko mam nadzieję, że do matury zmądrzeje.

 • maganuna

  Gertrude Stein nosiła brunatny kostium. Gdyby Pudelek istnaił w jej czasach, dałby nagłówek "Seksowna?".

© Żona, ja i reszta świata
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci